בעלי אתר, יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים!

ברוכים הבאים למערכת FilterAd – מערכת פרסומות כשרות ונקיות לאתרים ברשת.
האפשרות להנות מכל העולמות - לשמור על מקצועיות האתר, נקיות התכנים והעלאת רווחים באופן שוטף!


אנחנו מבינים את הצורך שלכם בשמירה על אתר נקי, מקצועי ורווחי. אנחנו מבינים את הצורך שלכם בהובלת דרך בכל קנה מידה עסקי ותוכני בלי פשרות.

בדיוק לשם כך פיתחנו את מערכת FilterAd מערכת תומכת פרסומות נקיות כאשר כל הפרסומות (כולן!) עוברות בדיקה מדוקדקת הן מבחינת מלל והן מבחינת נראות כדי שיתאימו למדדים שלנו. הפרסומות עוברות תחת פיקוח רבני בכדי לאפשר למשתמשים שלך לגלוש בצורה חופשית וללא צורך בשמירה על כוננות מתמדת בה היד מתוחה הכן לקפוץ על העכבר ולהסתיר את הפרסומת הלא-נאותה הבאה שתקפוץ לגולשים שלך או לילדים שלך מול העיניים.

עם מערכת FilterAd אתם והגולשים יכולים להיות רגועים ושלווים וליהנות מתכנים מעולים ומפרסומות מועילות ונקיות שרק יוסיפו רווח וערך תוכני מוסף לאתר שלכם.


המערכת הפרסומית של FilterAd בנויה כך שהמפרסמים עצמם יכולים לסנן את הקמפיין אותו הם שולחים לפי מגוון מדדים ובכך להתאים את הפרסומת באופן יותר מדויק לקהל היעד שלכם. זאת כאמור, בנוסף לסינון התוכני וההלכתי שהקמפיין עובר אצלינו. כלומר, אם עד כה המצב לא היה בשליטה, מעכשיו אין צורך בשליטה, מאחר והמערכת כבר שולטת עבורכם על מה שנכנס.
אם לדוגמא אתר הלכות ירצה לפרסם מודעות כשרות אבל רק כאלו המתאימות לפילוח האוכלוסיה הגברית אשר מהווה את רוב אחוז הגולשים שלו, אזי גם פרסומות כשרות וצנועות לחלוטין (נניח, פרסומת לפאות קאסטם) לא יופיעו בו מאחר וכשרות ככל שתהיינה, הן אינן מתאימות להווי הגולשים. בכך המערכת מאפשרת לכם לסנן את רמת הכשרות והן את סגנון התכנים המופיעים אצלכם.

כל בעל אתר ברשת יודע שהנכס החשוב ביותר שיש ברשותו הוא התוכן, האיכות והמקצועיות שהאתר שלו משדר. בין אם האתר שלך הוא אתר תוכן ובין אם הוא אתר מכירות, בכל מקרה האמינות שלך חייבת להישמר בסטנדרט הגבוה ביותר מול הלקוחות שלך.
על האמינות של האתר שומרים על ידי הזנת תכנים ראויים, ברמה גבוהה, תכנים מותאמים לקהל היעד  ושמירה על שירות לקוחות אמינות והוגנות בכל הנוגע לתמחור ושיווק (במידה והאתר עוסק גם במכירות). כל עוד אתם אחראיים בלעדיים לתכנים המוצגים באתר שלכם, השליטה היא בידכם. אך מה קורה, כאשר האתר חשוף – מטבע אופי השימוש באינטרנט – לחדירה של פרסומות שאינן מסופקות או מאושרות על ידכם?
כאשר האתר שלכם חשוף לכניסת פרסומות על ידי הרשת, הנפגעים העיקריים הם המשתמשים שלכם ובעקבותם גם אתם. כאשר גולש נכנס לאתר של הלכות, של חפצי קודש או של תכנים המותאמים לילדים הדבר האחרון שהוא רוצה לראות זו פרסומות שאינה הולמת את התוכן באתר. כך נוצר מצב בו משתמשים יכולים לעמוד מול מצב לא נעים בו הפרסומת הצצה לפני עיניהם מטרידה אותם ולא תמיד הם מבינים שבעלי האתר בכלל לא אחראים לכך. גם המפרסמים עצמם נפגעים מכך מאחר ואתה בוודאי לא תרצה לתת יד לפרסומת לא הולמת באתר שלך ולא תסכים לשלם עליה, כך גם הם מפסידים, וגם אתה מפסיד רווחים אפשריים ואולי גם גולשים שקצה נפשם בלחיצות הסתרה על פרסומות מטרידות.
גם הסינון של מנועי הגנה שונים לא תמיד תואם את מידת הצניעות הנדרשת לאתר הספציפי שלך, שליטה מתמדת על התכנים הנכנסים רנדומלית מהרשת אינה אפשרית, אז מהו בעצם הפתרון?

הפתרון הוא מערכת הפרסום הכשר של FilterAd עכשיו אתם יכולים להיות רגועים.

למה רגועים? כי אפשר להתאים תוכן לרמת הכשרות, לתת לקהל הגולשים שלכם להנות מהמודעות הרלוונטיות והמועילות ביותר עבורם הן מבחינת תכנים והן מבחינת נראות. מערכת FilterAd מאפשרת לכם להגיע לרמות סינון מדוייקות ביותר אשר יתאימו את מידת הכשרות של המודעה למידע המפורסם באתר.
למה רגועים? כי אפשר להגדיל רווחים, ברגע שאתם מספקים למשתמשים שלכם את הפרסומות המעניינות אותם ושייכות לעולמם תיווצר באתרכם גדילה של התנועה ובאופן טבעי יותר ויותר אנשים יחושו יותר בנוח לגלוש דווקא אצלכם ולא באתר אחר, כי אצלכם זה בטוח. תנועה חיובית כזו מגדילה את זמינות הרווחים באחוזים רבים ובע"ה רואים תוצאות בחשבון.
למה רגועים? כי עכשיו ניתן למנף יותר פרסום כשר ברשת, הפרסומות הכשרות היו עד כה נחלתה הכמעט בלעדית של המדיה העיתונאית המודפסת. ישנם מגזינים רבים המותאמים לקהל החרדי בהם הופכת כל גבינה או שמפו למוצר כשר למהדרין. מעכשיו FilterAd מביאים את הבשורה הכשרה למפרסמים האלו גם ברשת. מפרסמים גדולים כקטנים יוכלו להתאים את פרסום המוצרים שלהם לתנאי הכשרות שאנו מציגים בפניהם (המבוססים על צרכי האתרים והלקוחות שלכם) מתוך הבנה שהחשיפה החדשה הזו תביא להם (ולכם בוודאי) הזדמנות לעשות הרבה כסף.
למה רגועים? כי אין צורך לרוץ אחרי מפרסמים, לנהל צוות מכירות ולהוציא כסף על מציאת פרסומות - אנחנו כבר דאגנו לפרסומות שיגיעו אליך ישירות, מסוננות, סופר מקצועיות ואמינות וכל מה שנשאר לך זה רק לאסוף את הרווח!
למה רגועים? כי אין את הלחץ לגבי כשרות התכנים בפרסומות שיופיעו באתר שלך – אנחנו כבר העמדנו צוות פיקוח הלכתי שעשה זאת. כל הפרסומות שעוברות דרך FilterAd הן כשרות, נקיות וראויות לצפיית הקהל שלך לפי הפילוח המדוייק ביותר!
למה רגועים? כי לא צריך לשלם למתכנת או לשבור את הראש בכל פעם שרוצים להעלות פרסומת לאתר – הצוות שלנו כבר יצר קוד קל, פשוט ונוח להטמעה שתוכלו להכניס באופן חד-פעמי לאתר.
למה רגועים? כי מהיום כל הפרסום נראה מושלם בכל הדפדפנים ובכל המכשירים. המערכת של FilterAd היא רספונסיבית ועושה בשבילך את כל העבודה.
למה רגועים? כי אין צורך לבדוק שוב ושוב אלו פרסומות מניבות את הרווחים הגבוהים ביותר. ניתן להיכנס ישירות למערכת ולראות את הסטטיסטיקה והפילוחים המוצגים בצורה פשוטה וברורה.


בעלי אתרים, אתם יכולים להיות רגועים – אנחנו כבר דאגנו להכל!